Par Plecu
Plecs ir kustība, kura strādā, lai ikvienam bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē, radot nepieciešamās pārmaiņas sistēmā, likumos un sabiedrībā.
Komanda
Līva Fomrate
Līva Fomrate
+371 29119938
liva@plecs.lv
Madara Bunkše
Madara Bunkše
+371 29119938
madara@plecs.lv
Līga Tetere
Līga Tetere
+371 29119938
liga@plecs.lv
Linda Penēze
Linda Penēze
+371 29119938
linda@plecs.lv
Aija Zosule
Aija Zosule
+371 29119938
aija@plecs.lv
Zane Karele
Zane Karele
+371 29119938
zane@plecs.lv
Zane Egle
Zane Egle
+371 29119938
zane.egle@plecs.lv
Zita Vēvere
Zita Vēvere
+371 29119938
zita@plecs.lv
Larisa Soldatova
Larisa Soldatova
+371 22826858
Jānis Erts
Jānis Erts
+371 26316413
janis.erts@gmail.com
Sanita Kokenberga
Sanita Kokenberga
+371 28606595
sanita@plecs.lv
Luba Vasecko
Ļuba Vasečko
+371 27063307
luba@plecs.lv

Attīstības plāns

 

 

Jau
65%
paveikti!
 
 
Kontakti
 
+371 29119938
 
Senču iela 4, Rīga LV1012
Kontakti medijiem
 
+371 26471087
Rekvizīti
Fonds Ziedot.lv,
struktūrvienība PLECS
Reģ.nr. 40008078226
Adrese:
Senču iela 4, Rīga,
LV-1012, Latvija
Atskaites

PLECA darbība ir daudzveidīga.

Mēs ik dienas sniedzam emocionālu un praktisku atbalstu bērniem un ģimenēm, kuras gatavojas jauna ģimenes locekļa uzņemšanai vai jau kļuvušas par vienu vai vairākiem bērniņiem bagātākas.

Paralēli, virzoties uz ilgtermiņa mērķi – Latvija bez bērnunamiem –, aktīvi izstrādājam un iedzīvinām izmaiņas sociālajā jomā, likumdošanā un sabiedrībā.
Gribi zināt, kas konkrēti izdarīts? Skaties zemāk.

Privātuma politika

Ziedot.lv struktūrvienība”Plecs” reģ.nr.40008078226, Indrānu iela 13, Rīga, LV1012, Latvija (Mēs, Mums, Mūsu) rūpēsimies par to, lai sargātu Jūsu privātumu un aizsargātu Jūsu personas datus saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu Mēs varam apkopot un izmantot Jūsu personas datus šādiem mērķiem:

  • Uzaicināt uz kustības “Plecs” pasākumiem;
  • Informēt par atbalsta programmas “Plecs” jaunumiem un organizētājiem pasākumiem;
  • Sniegt Jums nepieciešamos pakalpojumus;
  • Pēc jūsu iniciatīvas organizēt saziņu programmas “Plecs” ietvaros;
  • Statistikas nolūkiem, lai iegūtu pārskatāmu un visaptverošu informāciju par situāciju valstī kopumā;
  • Lai paātrinātu uzņemošo ģimeņu un bērnu satikšanos, nepieciešamā informācija var tikt nodota attiecīgajām institūcijām, piemēram, bāriņtiesām vai bērnu aprūpes iestādēm;
  • Klientu apkalpošanas kvalitātes kontroles nolūkos, sarunas var tikt ierakstītas.

Dati, kurus mēs varētu apkopot no Jums:

  • Vārds, uzvārds
  • E-pasts
  • Tālruņa numurs
  • Dzīvesvietas adrese

Sazinieties ar Mums, ja:

  • nevēlaties, lai nākotnē ar Jums sazināmies;
  • vēlaties saņemt Mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu kopiju;
  • vēlaties labot vai aktualizēt Mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;
  • vēlaties ziņot par jebkādiem Privātuma politikas pārkāpumiem.

Jūs varat sūtīt e-pastu uz: info@plecs.lv, rakstīt Mums uz: Senču ielu 4, LV1012, Rīga, Latvija vai zvanīt uz tālruni +371 29119938.

 

Plecs izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu šīs vietnes darbību. Sīkāk par to, kādas sīkdatnes izmantojam un kā tās vari pārvaldīt, lasi privātuma politikā.