Cik maksā noslēpums

Gadījumos, kad ģimenē nonāk mazs bērniņš, biežāk pieņemts šo faktu noklusēt, nevis atklāt. Vecāku motīvi ir visdažādākie; reizēm tā ir vēlme izvairīties no liekām problēmām, dažkārt – bailes zaudēt bērna mīlestību, bet, lai kāda būtu motivācija, ikvienam noslēpumam ir sava cena. Vai tā nav pārāk augsta un ko zaudē bērns, kuram tiek liegta iespēja iepazīt savas saknes un īsto identitāti – aicinām uz sarunu par šiem un citiem jautājumiem. 

Visi interesenti – adoptētāji, topošie adoptētāji, cilvēki, kas paši uzņemti ģimenēs vai bijuši spiesti glabāt adopcijas noslēpumu –  ir gaidīti uz sarunu vakaru 29. novembrī plkst. 18 Valmieras SOS ģimeņu atbalsta centrā, Ganību ielā 3. Savā pieredzē un ieteikumos pasākumā dalīsies adoptētāja, mācību programmas “Kompetents emocionāli traumētu bērnu aprūpētājs” trenere Vēsma Sandberga un citi adoptētāji. Pasākumu vadīs Inga Oliņa – fonda PLECA vadītāja. 

Ieeja ir bez maksas. Pirms ierašanās vēlams pieteikties pa tālruni 29119938 (Aija) vai rakstot uz e-pastu aija@plecs.lv.

Uz tikšanos Valmierā!