Ir, par ko apbrīnot!

Aicinām uzņemošās ģimenes uz satikšanās pasākumu – šoreiz kopā ar bērniem gatavot picas! 

“Viņi ir tik forši! Paskaties uz D. – aizrāvies ar spēli tā, ka acis mirdz! Un mazā A. – kā viņa sarunājas ar ģimeni!” 

Mēs sačukstamies. Tā dažreiz mums PLECA satikšanās pasākumos gadās. Nu, nespējam valdīt prieku par bērniem! Bieži vien – arī apbrīnu. 

Teiksit – ko tur apbrīnot? Ir. Tik daudz kā! 

Piemēram. 

17 gadus vecā R., aprūpes iestādēs (tostarp – pēc veselības stāvokļa sev neatbilstošā) pavadījusi astoņus garus gadus, joprojām grib ģimenē. Viņa saprot – sākumā varētu nebūt viegli (“…visi tie noteikumi, un tā…” viņa piebilst), bet ir apņēmības pilna pielāgoties. Galu galā viņa saņemas un bikli ieminas, ka ļoti patīkot viena no audžumammām. Viņas ilgi sēž un runājas, un interesanti ir abām. 

Mēs apbrīnojam R. nezūdošo ticību iespējām un drosmi. 

14 gadus vecā I., pēc skata un uzvedības spuraina pusaudze, atklāj, ka ir grūti palikt bērnunamā. Tik daudzi dodas uz mājām! Bet visdraņķīgākā sajūta piemeklējot svētkos – citi tos svin ar savējiem, bet viņa… “Man šķiet, ka ģimenē es mainītos uz labo pusi. Būtu, dēļ kā,” viņa saka. Iedama prom, viņa mūs pa vienam apskauj un nočukst “paldies”. Tas ir tik patiesi, ka aizkustina ne pa jokam. 

Mēs apbrīnojam I. spēju just un runāt par to.

8 gadus vecais E., kārtīgi saēdies paša gatavotu picu un ticis pie saldējuma, staro laimē no domas, ka bērnunamā atgriezīsies ar svaigi ceptu picu arī pārējiem. Bet no rokām, ik pa brīdim bijīgi aplūkodams, viņš neizlaiž mazu papīra gabaliņu. Tam otrā pusē uzspiests zīmodziņš, un nākamreiz E. picērijā pienāksies milzu atlaide. Galvenais tagad – šo dārgumu nosargāt. 

Mēs apbrīnojam E. prieku dalīties un pamanīt dzīves mazos svētkus.

Pieredzēt tik cilvēciski dziļus mirkļus… Mums, PLECAM, ir tāda unikāla iespēja. Un arī Tev, ja vien esi uzņemošā ģimene! 

Mūsu nākamais satikšanās pasākums notiks jau šajā piektdienā – plkst. 17.00 picērijā Vecmīlgrāvī. Lūdzu, iepriekš dod mums ziņu pa tālruni 29119938 vai e-pastā info@plecs.lv. Tu būsi ļoti gaidīts.